گوسفند زنده قیمت

قیمت گوسفند زنده

خرید گوسفند زنده امروز برای اهداف خاصی از قبیل استفاده از گوشت، دفع بلا، مراسمات مذهبی، مناسبت ها و … انجام می شود. میزان خرید و قیمت گوسفند زنده 99 به حدی بالا بوده است که در مواردی، برخی از نقاط کشور با کمبود دام جهت کشتار و ذبح مواجه شده اند، که بدون شک با نزدیک شدن به ایام عید و سال نو، میزان تقاضا برای خرید دام بیشتر خواهد شد. در همین رابطه مجموعه شیپ 98 برای ارائه خدمات به تمامی پایتخت نشینان عزیز ، این افتخار را دارد تا بتواند تمامی سفارشات مشتریان عزیز از نقاط مختلف را بپذیرد.

گوسفند زنده چیست

قبل از هر چیزی بهتر است اطلاعاتی راجع به این جاندار پر سود برای انسان ارائه دهیم، تا آشنایی کاملی با انواع گوسفندان داشته باشید. در حال حاضر در بین انواع دام همچون بز، گوساله، گاو و …، گوسفند به عنوان اصلی ترین بخش صنعت دامداری کشور شناخته می شود که نیاز گوشت و لبنیات و پشم را تا حد زیادی تامین و برطرف می کند. جمعیت گوسفندان زنده موجد در کشور در سطح استان های مختلف، مقدار زیادی است که علاوه بر کافی بودن و برطرف کردن نیاز های داخلی کشور، امکان صادرات دام به کشور های دیگر را نیز فراهم آورده است.

گوسفند که با نام گوسپند نیز شناخته می شود، از راسته جفت سم سانان، از گروه نشخوار کنندگان و از خانواده گاو سانان می باشد. این جاندار که از سالیان قبل از میلاد نیز اهلی شده است در جهت تولید گوشت، پشم، شیر و … مورد استفاده قرار می گیرد و در هر کشور و هر منطقه ای می توان انواع گوسفندان از نژاد های مختلف را مشاهده کرد. به صورت کلی به گوسفندان نر، قوچ و به گوسفندان ماده، میش گفته می شود.

قیمت گوسفند زنده در تهران و کرج

خرید گوسفند زنده

گوشت قرمز به عنوان یکی از مواد غذایی مفید و لازم برای برطرف کردن نیاز های بدنی شناخته می شود، که مصرف آن در وعده های مختلف به تمامی گروه های سنی توصیه می گردد. با توجه به رژیم غذایی و نوع غذا های ایرانی که در هر خانواری مصرف می شوند، استفاده از گوشت قرمز در پخت و پز برخی از وعده های غذایی لازم است، بنابراین باید تهیه این نوع گوشت به صورت سالم و بهداشتی و با قیمت مناسب مورد توجه قرار بگیرد.

با توجه به اینکه امروزه انواع بیماری های دامی شناخته شده و از سوی دیگر شرایطی که بر اثر وجود ویروس کرونا به وجود آمده است، امکان خرید مطمئن از قصابی ها و مراکز فروش گوشت را از افراد سلب کرده است، بنابراین بسیاری از افراد تمایل دارند تا به خرید گوسفنده زنده بپردازند. تا ذبح و کشتار آن در محل خود یا مرکز فروش گوسفند زیر نظر شخص خودشان انجام شود، تا با اطمینان خاطر نسبت به مصرف این نوع گوشت اقدام کنند.

شما هم به عنوان خریدار بدون شک به دنبال مجموعه ای بهداشتی با ارائه دام به قیمت مناسب و خدمات لازم جهت دریافت دام مورد نظر خود هستید، در این رابطه باید با افتخار بیان کنیم که مجموعه و سایت فروش گوسفند زنده در تهران شیپ98 امکان این نوع خرید را برای همشهریان عزیز فراهم نموده است. تا بتوانند به صورت حضوری و غیر حضوری از طریق تماس تلفنی و سایت، نسبت به خرید هر نوع دامی اقدام کنند.

خرید گوسفند در تهران و کرج

با توجه به سابقه درخشان و تجربه کار چندین ساله در زمینه فروش گوسفند زنده در تهران و کرج، شعبه های متنوعی در مناطق مختلف دایر شده است تا شما عزیزان بتوانید در هر منطقه ای، نسبت به خرید حضوری گوسفند در تهران اقدام کنید. همچنین افرادی که تمایل به خرید غیر حضوری دارند نیز می توانند با تماس با مجموعه سفارش خود را ثبت کنند و از نزدیک ترین شعبه به محل سفارش، دام در سریعترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

خرید گوسفند در کرج از مراکز فروش دام معتبر نیز برای کرجی های عزیز فراهم شده است. با توجه به اینکه بخش زیادی از مشتریان عزیز در کرج سکونت دارند و سفارشات در حجم بالایی از مناطق مختلف کرج وجود دارد، شعبه کرج نیز دایر شده است تا عزیزان بتوانند در این مناطق نیز نسبت به خرید دام مورد نظر خود با وزن و قیمت مناسب اقدام نمایند.

گوسفنده زنده

قیمت گوسفند زنده 1400

قیمت هر کیلو گوسفند زنده کشتاری بر اساس تغییرات بازار تقریبا برای هر روز می تواند متفاوت و متغیر باشد. قیمت روز گوسفند و بره را می توانید از طریق تماس با شماره های داخل سایت را به دست بیاورید. با توجه به اینکه ثبات قیمت برای نهاده های دامی وجود ندارد و به بهانه هایی نظیر نوسان قیمت ارز و قاچاق دام و … همواره دلالان سعی در افزایش قیمت دارند بنابراین در سال جاری همواره قیمت های مربوط به انواع دام اعم از گوسفند، گوساله، بز و گاو و … در حال نوسان بوده است.

قیمت گوسفند زنده امروز شهرداری در حدود 50 هزار تومان بوده که این مقدار در مراکز مختلف با نوساناتی همراه بوده است. به صورت کلی قیمت دام متاثر از برخی عوامل می باشد که در هر روز می توانند قیمت قطعی و اصلی را مشخص سازند. مجموعه شیپ 98 همواره در تلاش بوده است تا با ارائه قیمت گوسفنده زنده بر اساس وزن و سایر ویژگی ها، بهترین موارد را برای سفارش و انتخاب خدمت مشتریان ارائه دهد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

خرید مستقیم از دامدار

بیشتر عزیزانی که قصد خرید گوسفنده زنده اینترنتی در تهران را دارند، متمایل به خرید از خود دامدار به صورت مستقیم هستند و می خواهند هیچ واسطه و دلالی در این میان نباشد. چرا که اصولا بیشتر افرادی که در سطح کشور اقدام به فروش دام می کنند اکثرا دلال هستند و به دنبال سود بیشتر هستند. مجموعه شیپ 98 این مشکل را برای خریداران برطرف کرده است و مکان خرید گوسفند به صورت مستقیم از دامداران را فراهم نموده است.

این مجموعه بر خلاف سایر مراکز فروش دام زنده، متشکل از گروه و کادر بسیار بزرگی می باشد که در سطح گسترده فعالیت می کنند. برخی از اعضای این تیم در سایر استان ها نظیر کردستان، آذربایجان غربی و شرقی، زنجان و کرمانشاه اقدام به پرورش دام زنده می کنند تا گوسفندانی ارگانیک و با تغذیه سالم پرورش داده شوند. و در نهایت با ارسال به مرکز اصلی مجموعه که در تهران و کرج در شعب مختلفی فعالیت دارند، دام ارگانیک و طبیعی را به دست مشتریان برسانند.

بنابراین شما عزیزان با خرید دام از این مجموعه در اصل دام طبیعی که از گیاهان کوهستان ها و چراگاه های طبیعی تغذیه نموده است را سفارش می دهید. که این موضوع از حیث سالم بودن و کیفیت گوشت بسیار قابل اهمیت می باشد. با تماس با این مجموعه بدون دخالت داشتن شخص واسطه و یا دلال می توانید با قیمت مناسب، بهترین و با کیفیت ترین نوع دام از نژاد های معروف گوشتی را تهیه کنید.

انواع نژاد گوسفند

گوسفندان در هر نقطه و در هر جایی از کره زمین به صورت کلی دسته بندی خاصی دارند و بر اساس نژاد و بازدهی خاصی که دارند در 3 دسته تقسیم بندی شده اند، تا به صورت کلی بر این اساس بتوان آنها را تشخیص داد. سه دسته گوسفندان گوشتی، که در زمینه تولید گوشت بیشتر فعال هستند، گوسفندان پشمی که در تولید پشم فعالیت بهتری دارند، گوسفندان شیری که در زمینه تولید شیر بازدهی بهتری دارند، برای تمامی گوسفندان در نظر گرفته شده است. البته توجه داشته باشید که ممکن است گوسفندی در دو دسته قرار بگیرد چرا که در هر دو زمینه مثلا تولید شیر و گوشت فعال باشد، بنابراین این گوسفند در دسته گوشتی-شیری قرار می گیرد.

قیمت خرید گوسفند زنده از مراکز عرضه

انواع نژاد گوسفندان ایرانی

ایران به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین قطب های پرورش دام در خاورمیانه و حتی جهان شناخته می شود. انواع گوسفندان در مناطق مختلف ایران وجود دارند که از نژاد های مختلف گوشتی، پشمی و شیری هستند و توسط دامداران به صورت سنتی و صنعتی پرورش داده می شوند. به عنوان خریدار گوسفند زنده باید اطلاع داشته باشید که چه نژادی را برای پرورش یا کشتار خریداری می کنید، بنابراین در ادامه به معرفی برخی نژاد گوسفندان ایران می پردازیم.

 • گوسفند افشاری
 •  مغانی ( دشت مغان )
 • دام عربی
 • گوسفند سنگسری
 • گوسفند فراهانی
 • نژاد شال
 • تالشی
 • بختیاری
 • نژاد کردی
 • گوسفنده زل
 • گوسفندان بلوچی
 • زندی
 • سنجابی
 • بهمنی
 • نائینی
 • قره گل
 • دام نژاد قشقایی
 • دالاق
 • و …

شما عزیزان می توانید جهت خرید گوسفنده زنده در تهران برای کشتار و قربانی کردن، از نژاد های گوشتی، دام مورد نظر خود را خریداری نمایید. تا با خرید این نوع بتوانید لاشه گوسفندی با بازدهی گوشت قرمز بیشتری را در اختیار داشته باشید. که برای داشتن اطلاعات بیشتر در این رابطه و مشاوره برای انتخاب نژاد مناسب با بازدهی بالا، با شماره های داخل سایت در تماس باشید تا با توجه به نیاز و هدف شما، بهترین نژاد خدمت شما معرفی گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *