قیمت گاو زنده در تهران
قیمت گاو زنده در تهران

گوساله زنده

خرید گوساله زنده و بهره وری از گوشت گوساله برای استفاده در مراسمات و حتی استفاده در وعده‌های غذایی روزانه می‌تواند مورد توجه بسیاری از خانوار‌ها باشد. با توجه به موضوع بهداشت و استفاده از گوشت سالم، این روز‌ها افراد ترجیح می‌دهند تا بجای تهیه گوشت از مراکز عرضه گوشت، خود اقدام به خرید دام سالم نمایند تا با اطمینان خاطر بتوانند از گوشت سالم آن بهره ببرند.

در این میان استفاده از گوشت گوساله زنده با توجه به قیمت گوساله زنده که نسبت به تهیه گوشت از قصابی‌ها و … بسیار به صرفه‌تر می‌باشد مورد توجه است. در این مقاله از سایت شیپ98 به بررسی مطالبی در رابطه با گوشت گوساله و قیمت روز گوساله زنده و … می‌پردازیم.

گوشت گوساله زنده

همانطور که مطلع هستید گوساله یکی از بهترین گوشت‌ها را دارد و بیشتر افراد در میان انواع گوشت قرمز مربوط به حیوانات حلال گوشت تمایل بیشتری نسبت به استفاده از گوشت گوساله دارند، چرا که این نوع گوشت دارای مزیت‌های بیشتر و بهتری نسبت به موارد دیگری همچون گوشت بز و گوسفند است. البته نباید از این موضوع غافل شد که هر نوع گوشتی خاصیت‌های مجزا و جداگانه‌ای دارد و افراد نسبت به طبع و ذائقه خود نسبت به خرید گوشت اقدام می‌کنند. اما به صورت کلی گوشت گوساله از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

خرید گوساله پرواری
خرید گوساله پرواری

اگر توجه کرده باشید بدون شک به این نکته پی برده‌اید که همواره گوشت گوساله در مراکز عرضه گوشت در تهران و سایر شهر‌ها دارای کثرت بیشتری نسبت به سایر گوشت‌ها همچون گوشت گاو نیز است. دلیل این موضوع به کیفیت بالای گوشت در دوران گوسالگی برمی‌گردد. گوساله در سنین پایین دارای درصد چربی کمتری نسبت به سنین بالاتر و بالغ شدن است، از این رو می‌تواند نسبت به وزن خود بازدهی بهتری برای تولید گوشت خالص عاری از چربی داشته باشد.

خرید گوساله زنده

خرید دام زنده با کیفیت که دارای گوشت سالم و مناسبی باشد نیازمند در اختیار داشتن اطلاعاتی می‌باشد تا در هنگام خرید با مشکلی مواجه نشوید، البته با خرید از مراکز معتبر و بهداشتی می‌توانید از بابت در اختیار داشتن دام سالم و گوشت با کیفیت آن مطمئن باشید که مجموعه شیپ 98 این افتخار را دارد که در سطح تهران و مناطق حومه اقدام به عرضه گوشت بهداشتی و همچنین دام سالم نماید تا بتوانید برای خرید خود مرکزی معتبر و بهداشتی با سابقه کار بیش از 20 سال را در اختیار داشته باشید.

برای خرید دام زنده در تهران از جمله خرید گوساله زنده در تهران می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن سفارش شما آماده و تحویل داده شود. دام مورد نظر خود را می‌توانید با قیمت مقطوع و اطمینان خاطر از با کیفیت بودن گوشت دام از مجموعه شیپ 98 تهیه نمایید.

قیمت گوساله زنده

علاوه بر کیفیت گوشت و همچنین اطمینان حاصل کردن از سالم بودن گاو زنده و یا گوساله زنده، قیمت گوساله زنده نیز در خرید و انتخاب وزن و … تاثیر گذار است. شاید برای عده‌ای که می‌خواهند تنها گوشتی با کیفیتی تهیه نمایند قیمت ملاک مهمی در انتخاب و خرید نباشد اما به صورت کلی، قیمت یکی از مهمترین فاکتور‌ها در انتخاب هر چیزی است. قیمت روز گوساله زنده می‌تواند بر اثر نزدیکی به اعیاد و مناسبات مذهبی و … دچار تغییراتی شود که اکثر این تغییرات در راستای افزایش قیمت صورت می‌گیرند.

قیمت روز گاو زنده
قیمت روز گاو زنده

قیمت گاو زنده و همچنین گوساله همچون قیمت گوسفند در سنین مختلف بنا به عوامل مختلفی دارد، برای مثال گوساله‌هایی که تنها از شیر گاو تغذیه شده‌اند و در رشد آنها از هیچ علوفه‌ای استفاده نشده است از قیمت بالاتری نسبت به سایر موارد برخوردار هستند. با توجه به نوسانات موجود در بازار به دلایل مختلف اقتصادی و … قیمت روز گوساله زنده و قیمت روز گاو زنده می‌تواند در هر روز دستخوش تغییراتی شود. برای اطلاع از قیمت دقیق می‌توانید با شماره‌های داخل سایت در تماس باشید.

قیمت گوساله زنده 98

همانطور که مطلع هستید قیمت گوساله زنده سال 98 همواره با تغییرات زیادی مواجه بود و کمتر شاهد کاهش قیمت بودیم. بنا به دلایل مختلفی و معضل کمبود گوشت در بازار همواره روند رشد قیمت برای این نوع دام را شاهد بودیم. تا جایی که می‌توان گفت قیمت گوساله زنده در سال 98 هر روز با تغییری همراه بود و برای هر روز قیمتی در نظر گرفته می‌شد، اما مجموعه شیپ98 همواره در راستای کسب رضایت مشتریان خود اقدام به عرضه گوساله زنده در تهران با قیمت مناسب و رضایت بخش نموده است. و هم اکنون نیز در راستای رضایت شما عزیزان با قیمت مقطوع و کیفیت بالا به ارائه این دام در سطح تهران می‌پردازد.

قیمت روز گوساله زنده

خرید گوساله زنده در تهران

یکی از بزرگترین دغدغه‌های هموطنان تهرانی، تهیه گوشت سالم و یا خرید گوساله زنده در تهران است تا با اطمینان از ذبح سالم و شرعی نسبت به مصرف گوشت اقدام نمایند. در این میان یافتن مرکز معتبر و بهداشتی برای برطرف کردن این نیاز یکی از مشکلاتی است که افراد با آن مواجه هستند. مجموعه شیپ98 در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت‌تر از گذشته این امکان را برای شما عزیزان به وجود آورده است که بتوانید بدون جستجو در سطح شهر و منطقه، نسبت به خرید دام زنده در تهران از جمله خرید گوساله زنده در تهران اقدام نمایید. برای خرید و سفارش دام سالم با قیمت مناسب و کیفیت بالا می‌توانید علاوه بر مراجعه حضوری، از طریق سایت و تماس با مجموعه ما هر آنچه که می‌خواهید را در اختیار داشته باشید.

وزن گوساله زنده

گوساله‌ها به منظور استفاده و کاربرد‌های مختلف در مناطق مختلف نگهداری می‌شوند، برخی دامداران به منظور پروار اقدام به نگهداری گوساله می‌کنند که در این صورت گوساله در سنین کم نیز با وزن بسیار زیادی مواجه خواهد شد و نسبت به سایر گوساله‌ها از رشد بدنی قابل توجهی برخوردار است. همچنین یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در وزن گوساله، نژاد آن می‌باشد. نژاد گوساله‌های گوشتی سبب می‌شود تا آنها نسبت به سایر گوساله‌های همزاد خود که از نژاد دیگری هستند رشد بیشتری را تجربه کنند و در نتیجه دارای وزن بیشتری باشند.

قیمت گوساله زنده در تهران

وزن گوساله نیز یکی از مهمترین فاکتور‌ها در انتخاب و خرید است که خریداران به آن توجه دارند، بنابراین بهتر است در این رابطه اطلاعاتی در اختیار داشته باشید. اگر به دنبال گوساله‌ای با گوشت بهتر و درصد چری کمتر هستید بهتر است نسبت به خرید گوساله‌هایی با سن کم و وزن متوسط اقدام نمایید چرا که گوساله در سن کم و وزن متوسط بازدهی گوشت بهتری نسب به گوساله‌های بزرگتر دارد.

جهت مشاوره و خرید گوساله زنده در تهران و اطلاع از قیمت گاو زنده و قیمت گوساله زنده و … می‌توانید با شماره‌های داخل سایت در تماس باشید تا جدیدترین قیمت‌ها با اطلاعات درخواستی شما، تقدیم حضورتان گردد.

4 نظرات

 1. رضا اسمائیلی

  یک گوساله ۳۰۰ کیلویی در بازار فعلی چقد میشه برای قربانی کردن می خواهیم

 2. حسین احمدی نیا

  ما برای مراسم ازدواج و عروسی قصد داریم گوساله قربانی کنیم البته قبلش هدف ما دام کوچک تر با وزن بالا بود که الان نظرمون عوض شده. فقط میخوام در ساعت مشخص شده و البته بهتره بگم یکم زودتر باید بیارید. فکر میکنم وزن گوساله در حد متوسط باشد عالیه. هر چند من دقیقا نمیدونم میانگین یک گوساله گوشتی چقدر میتونه باشه.
  من با شماره داخل سایت تماس گرفتم ولی مشغول بود همش. شماره تماس خودم را اینجام قرار میدهم لطفا جهت هماهنگی با من تماس حاصل فرمایید.
  0218815***
  0912158***

  • بسیار خوشحالیم که با ما همراه هستید آقای احمدی
   برای خرید با قیمت ارزان نسبت به سایر همکاران بهترین مرکز عرضه را انتخاب کردید. همکاران به زودی با شماره تلفن درج شده توسط شما تماس خواهند گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *