قیمت مرغ زنده در تهران
قیمت مرغ زنده در تهران

مرغ و خروس زنده

خرید مرغ و خروس زنده برای هر خانواری جهت برآورده کردن نیاز‌های زندگی در جهت رفع نیاز خوراک لازم و ضروری است، گوشت به عنوان منبع غنی از پروتئین باید در برنامه غذایی هر فردی وجود داشته باشد. با توجه به شناخت رژیم غذایی ایرانی و شناخت مرسوم‌ترین غذا‌ها در بین ایرانیان می‌توان گفت که گوشت سفید از جمله گوشت مرغ و خروس جزو پر مصرف‌ترین انواع گوشت‌هاست که در این مقاله از سایت شیپ 98 به بررسی موضوعاتی پیرامون این مسئله می‌پردازیم.

گوشت مرغ و خروس زنده

قیمت مرغ زنده و قیمت خروس زنده در مقایسه با انواع دیگر گوشت همچون قیمت گوساله زنده بسیار به صرفه‌تر است و از سویی راحتی پخت و پز و … در رابطه با این موضوع سبب شده است تا این نوع گوشت مصرف بیشتری نسبت به سایرین داشته باشد و در همین رابطه مرغداری‌های متعددی دایر شوند تا بتوانند نیاز جامعه را برطرف نمایند.

مرغ و خروس
مرغ و خروس

اهمیت مصرف گوشت سفید را می‌توان از میزان خرید مرغ زنده در تهران و شهر‌‌های بزرگ دیگر فهمید که روزانه مقادیر زیادی گوشت سفید به صورت زنده و یا پرکنده برای عرضه در مراکز تهیه گوشت ارسال می‌شوند. علاوه بر این مورد می‌توان خرید مرغ محلی در تهران را نیز در نظر داشت که افراد زیادی جهت مصرف خوراکی و یا حتی موارد دیگر نظیر قربانی کردن و … به دنبال تهیه این نوع مرغ هستند.

اگر به طبع و علاقه افراد نیز توجه شود به این نتیجه خواهیم رسید که تقاضا برای خرید گوشت سفید از جمله خرید مرغ زنده و خرید خروس زنده به نسبت گوشت قرمز و حتی مواردی نظیر گوشت بوقلمون بیشتر است، از این رو بازار گوشت مرغ و خروس همواره با تقاضای بیش از پیش روبرو است و مرغداران نیز در جهت تنظیم بازار همواره برای متعادل سازی بازار اقدام به ارائه جوجه و مرغ می‌نمایند.

خرید مرغ و خروس زنده

با وجود اینکه بسیاری از مقدار مرغ مصرفی افراد به صورت پرکنده و کشتار روز و آماده پخت به دست افراد می‌رسد اما باز هم عده‌ای تمایل به خرید مرغ زنده دارند تا خود اقدام به ذبح و تمیز کردن آن نمایند. علاوه بر این بسیاری از خانوار‌ها برای بسیاری از مراسمات مذهبی همچون قربانی کردن و یا خیرات کردن اقدام به تهیه مرغ زنده می‌نمایند که در این رابطه برای خرید مرغ زنده در تهران و خرید خروس زنده در تهران می‌توانید با مجموعه شیپ98 در تماس باشید.

مرغ و خروس زنده در تهران
مرغ و خروس زنده در تهران

توجه داشته باشید که بسیاری از عزیزان نیز به منظور نگهداری و استفاده از تخم مرغ اقدام به خرید مرغ می‌نمایند، در این بین میزان خرید خروس در تهران بیشتر برای مصارف مذهبی است. چرا که خروس به عنوان قربانی کوچک بهترین گزینه می‌باشد تا افراد اقدام به قربانی کردن آن نمایند.

قیمت مرغ و خروس زنده

اگر اخبار را دنبال کرده باشید و یا حتی خرید‌های خانه را انجام داده باشید متوجه خواهید شد که قیمت مرغ و خروس تابع عوامل مختلفی است، قیمت روز مرغ در تهران و سایر شهر‌ها بستگی به میزان تقاضا و عرضه دارد که در این بین نیز عوامل مختلف دیگری بر این موضوع تاثیرگذار است.

نبود جوجه برای عرضه به بازار و یا کاهش تولیدات مراکز تولید و عدم عرضه به بازار و حتی افزایش و کاهش قیمت انواع دانه مصرفی مرغ می‌‍‌تواند تاثیرات بسزایی در قیمت خروس زنده و مرغ ایجاد کند بنابراین نمی‌توان قیمت دقیق و مشخصی برای آن در نظر داشت. اما در این میان مجموعه شیپ 98 در جهت افزایش رفاه شما عزیزان همواره سعی دارد تا بهترین و به صرفه‌ترین قیمت ها را برای مشتریان خود اعلام نماید.

خرید مرغ و خروس زنده در تهران

پایتخت نشینان عزیز که در تهران و حوالی تهران هستند می‌توانند جهت خرید مرغ زنده در تهران و خرید خروس زنده در تهران با شماره‌های موجود در سایت در تماس باشند تا بتوانند به مرغ و یا خروس بهداشتی و سالم دسترسی داشته باشند، کافیست تا با شیپ98 تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید و در صورت نیاز نیز اقدام به ذبح و تمیز کردن بهداشتی آن گردد، همچنین می‌توانید با مراجعه حضوری اقدام به انتخاب مرغ و یا خروس و حتی گوسفند زنده نیز نمایید.

خرید مرغ محلی در تهران
خرید مرغ محلی در تهران

وزن مرغ زنده

مرغ و یا خروس نیز همچون موجودات زنده دیگر می‌توانند وزن‌های مختلفی را داشته باشند، وزن مرغ زنده و وزن خروس زنده تابع عوامل مختلفی می‌باشد که از جمله مهم‌ترین فاکتور‌های تاثیر گذار بر این مسئله، میتوان به نوع تغذیه و محیط نگهداری آنها اشاره کرد. مرغ‌های نیز همچون دام‌ها نظیر گوسفند و گوساله، به منظورات مختلفی نگهداری شوند که از جمله این موارد می‌توان به مرغ گوشتی و یا نگهداری برای فروش در زمان جوجه بودن و … اشاره نمود، بنابراین می‌توان گفت که مرغ‌‌ها نیز وزن‌های مختلفی دارند اما به صورت میانگین می‌توان گفت که متوسط وزن مرغ زنده بین 3 الی 5 کیلوگرم است.

عزیزانی که در تهران و شهر‌های حومه سکونت دارند می‌توانند برای خرید مرغ زنده و یا خرید خروس زنده با قیمت مناسب و با ذبح شرعی و بهداشتی با شماره‌های موجود در سایت در تماس باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *