قیمت دام روز شهرداری
قیمت دام روز شهرداری

دام زنده شهرداری

دام زنده شهرداری تهران یکی دیگر از مهمترین موضوعات و مباحثی می‌باشد که ما در این بخش از سایت شیپ98 به بررسی و تحلیل بیشتر آن خواهیم پرداخت. تا اطلاعات دقیق و جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. در حال حاضر در هر منطقه باید نهاد نظارتی بر قیمت دام زنده و طیور وجود داشته باشد. تا افراد سودجو نتوانند در این بین به کلاهبرداری و گران فروشی بپردازند. به این خاطر شهرداری تهران به عنوان یک نهاد نظارتی به تنظیم قیمت گوسفند زنده و بره زنده و ارائه آنها می‌پردازد. که بیشتر در بین مردم به عنوان گوسفند زنده شهرداری شناخته می‌شود.

دام زنده شهرداری تهران

میادین شهرداری تهران به عنوان یکی از نهادهای نظارتی بر عرضه گوسفند زنده و نظارت بر قیمت دام زنده اقدام به تاسیس میادینی برای فروش دام کرده است که بدین منظور برای دسترسی عموم افراد، شهرداری تهران به این منظور در بخش‌ها و منطقه‌ای مختلف تهران دست به ایجاد کشتارگاه‌ها و مراکز عرضه دام زده است. تا افرادی که به دنبال قربانی و ذبح گوسفند زنده، بره زنده، گوساله زنده و مرغ و خروس زنده هستند. بتوانند با مراجعه به چنین مراکز معتبری و با آگاهی از قیمت گوسفند به خرید بپردازند. توجه داشته باشید که قیمت دام زنده در این مراکز بیشتر از قیمت بازار خواهد بود.

قیمت روز گوسفند شهرداری
قیمت روز گوسفند شهرداری

در این بین مرکز کشتار شیپ98 به عنوان معتبرترین مرکز کشتار دام در تهران و کرج شناخته می‌شود. که شما می‌توانید برای تهیه و خرید دام زنده شهرداری با همان کیفیت به این مرکز مراجعه کنید. قیمت گوسفند زنده و قیمت بره زنده نیز در این مکان بر اساس تعرفه شهرداری می‌باشد. 

گوسفند زنده شهرداری

گوسفند زنده و بره زنده امروزه یکی از مهمترین عوامل تامین گوشت قرمز در کشور شناخته می‌شوند. که گوشت آنها از نظر کیفیت ارزش بالایی دارد و بیشتر ورزشکاران نیز برای تغذیه خود از گوشت قرمز استفاده می‌کنند. البته افرادی نیز هستند که برای قربانی در ایام مذهبی مختلف، مراسمات مختلف عروسی، ماه محرم، تاسوعا و عاشورا، عید قربان، جشن، نذر و … به قربانی کردن و ذبح گوسفند زنده می‌پردازند.

در این بین شما باید قبل از خرید و قربانی کردن دام زنده گوسفند و بره از سلامت و بهداشتی بودن آن اطلاع حاصل کنید. تا با خیال راحت از گوشت با کیفیت گوسفند در غذاهای مراسمات خود استفاده کنید. به این خاطر شما باید برای خرید گوسفند زنده به مراکز کشتار معتبر و بهداشتی که دارای تاییدیه فعالیت از شهرداری هستند مراجعه کنید، تا یک گوسفند زنده سالم و بهداشتی را تهیه کنید. در این بین مرکز کشتار دام زنده معتبرترین مرکزی می‌باشد که از شهرداری تهران دارای تاییدیه های لازم می‌باشد. و شما می‌توانید برای گرفتن قیمت گوسفند ، قیمت بره، قیمت گاو و گوساله و قیمت مرغ و خروس با شماره‌های تماس بگیرید.

مراکز خرید و فروش تهران و کرج

برای برقراری ارتباط با مدیران مجموعه و دریافت مشاوره برای خرید می توانید با شماره تلفن مرکز عرضه دام زنده که بالاتر مشخص کردیم تماس حاصل فرمایید. همواره سعی داریم که تمامی نقاط تهران و کرج را تحت پوشش قرار دادیم. در صورت تمایل به مراجعه حضوری و تشریف آوردن شما همشهریان عزیز به مرکز ذبح کشتار و عرضه بهداشتی دام زنده شهرداری تهران می توانید بعد از برقراری تماس آدرس دقیق را از مدیر فروش دریافت کنید.

مرکز ذبح و عرضه دام زنده کشتار در تهران کرج
مرکز ذبح و عرضه دام زنده کشتار

در هر نقطه ای که هستید می توانید از طریق تماس تلفنی اقدام به سفارش کنید. برخی مناطق عبارتند از:

 • مرکز عرضه حکیمیه
 • مرکز کشتارگاه حکیمیه
 • مرکز فروش خاوران
 • منطقه 18
 • منطقه 15
 • اسلام شهر
 • مرکز عرضه قائم
 • مراکز دام زنده آزادگان
 • و ….

سعی داریم دام خریداری شده شما را از نزدیک ترین شعبه برای شما ارسال کنیم تا در زمان مشخص شده درب منزل و محل شما تحویل داده شود.

کیفیت دام زنده تهران

در مجموعه شیپ 98 نهادهای مختلفی حضور دارند که بر نحوه عرضه دام زنده شهرداری در شهر تهران و همچنین شهر کرج نظارت می‌کنند. در این بین گروهی نیز وجود دارد که بر بهداشت و سلامت گوسفندان نظارت می‌کنند. به این خاطر گوسفند زنده و بره زنده که در مراکز کشتار شهرداری تهران مانند مرکز کشتار شیپ98 عرضه می‌شوند. کاملا بهداشتی هستند و از سلامت ظاهری و باطنی نیز برخوردار هستند. همچنین کیفیت گوشت دام زنده شهرداری شیپ98 از ارزش بالایی برخوردار می‌باشد چرا که این گوشت از نژاد‌های مختلف و دارای گوشت با کیفیت نظیر گوسفند افشاری، مغانی، کردی و … تهیه می‌گردد.

خرید دام روز شهرداری
خرید دام روز شهرداری

عرضه گوسفند زنده در میادین شهرداری

امروزه عرضه گوسفند زنده سالم و بهداشتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. به این خاطر شما باید به دنبال خرید از یک مرکز عرضه گوسفند زنده معتبر باشید. که به صورت بهداشتی و استرلیزه به عرضه گوسفند و عرضه دام زنده می‌پردازد. به این خاطر مرکز عرضه گوسفند و بره شیپ 98 به عنوان معتبرترین مرکز عرضه گوسفند زنده در تهران شناخته می‌شود. که از بر اساس سلیقه و خواست مشتری به عرضه انواع نژاد گوسفند زنده در وزن‌های مختلف می‌پردازد.

فروش دام

یکی دیگر از مباحثی که ما در این مقاله به بررسی بیشتر آن خواهیم پرداخت. موضوع فروش دام است که ما به صورت دقیق اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار خواهیم داد. امروزه مراکز مختلفی هستند که در تهران مشغول به فروش دام هستند. اما در این بین مرکز کشتار شیپ 98 به عنوان بزرگترین و بهداشتی ترین مرکز فروش دام در تهران و کرج شناخته می‌شود. که به صورت عمده و خرده به فروش دام زنده می‌پردازد. تا افراد مختلف بتوانند با مراجعه به این مرکز فروش دام با خیال راحت به خرید گوسفند زنده و بره زنده بپردازند.

مطلب دام زنده شهرداری یکی از جذاب‌ترین مباحثی است که ما در این بخش به بررسی آن پرداخته‌ایم. تا شما عزیزان بتوانید با مطالعه آن به اطلاعات بسیار جامع و کاملی در این باره دست پیدا کنید و بتوانید دام مورد نظر خود را با کیفیت هرچه بیشتر خریداری نمایید.

2 نظرات

 1. سیدمحمد رضایی

  لطفا قیمت امروز را به شماره نوشته شده پیامک کنید ممنون از شما.
  قصد خرید دارم 0912*******

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *